Allergiák természetes kezelése






Szerző(k)/Szerkesztő(k):
Sigrid Flade(Dr. Med.)Oldalszám: 96
Kiadás dátuma: 1999
ISBN: 963-9202-47-9
Méret: 220x160
Kötés: Keménytáblás, cérrnafűzött
Nyelvek: magyar
Kiadó: Holló és társa
Leírás:
Manapság minden harmadik ember szenved allergiától - a szénanátha, az asztma, a neurodemitisz, valamint az élelmiszerek hatására és az érintkezés következtében létrejövő allergiák száma félelmetesen növekszik. Az ismert allergiaspecialista megvilágítja a betegséget és a természetgyógyászat sokrétű kezelési módját.
A sajátvérkezelés, a reflexmasszázs, az akupunktúra, a homeopátia, a fitoterápia, a biorezonancia-, a fény-, ásvány- és enzimterápia igen eredményes gyógymódok.
Az elhagyásos és tesztdiéta segít az allergének felismerésében.
A béltisztítás, az emésztésrendezés és az étrend megváltoztatása a kezelés sikerének záloga. A keringés és kiválasztás serkentése, a mozgás és a lelki egyensúly megteremtése nagyfokban segítik a kezelést.
A könyv az önkezelés minden módszerét részletesen ismerteti, alkalmazásukat lépésről lépésre bemutatja.